Stříbro:   stribro.net   strom   ostrostřelci

logo - spolek STROM, Stříbro Spolek STROM
 
STROMáci :-)
  »» Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein) «« sekce pro členy  
 MENU

Informace o spolku
Akce, události
Stanovy spolku
Pro sponzory a dárce
Dokumenty ke stažení
Naši partneři
Kontakt

 CO JE NOVÉHO?

31.08.2016: Aktualizace stránek
Dnes byla dokončena aktualizace stránek spojená s přejmenováním původního občanského sdružení na Spolek STROM.

25.03.2015: Farmářské trhy
Po dohodě s Městem Stříbrem jsem se stali oficiálními pořadateli Stříbrských farmářských trhů, které se budou konat v letošním roce od května do listopadu.

15.03.2015: Setkat se s městem
... respektive s představiteli města, budou mít možnost naši členové 8. dubna v klubovně na Koubkově brance. Na programu bude život neziskovek ve Stříbře.


Najdeš nás na Facebooku. Staň se fanouškem!

Advent v lese po páté (11. 12. 2012)

Rok se s rokem sešel a v nastalém čase vánočním se už s pětiletou tradicí uskuteční další Advent v lese. Přijměte proto pozvánku ke krátké večerní procházce, která bude i letos vyznačena od Červené lávky až po vrcholek Ronšperku mihotajícími plaménky svíček.

Nejatraktivnější částí bude, jako každoročně, úsek vedoucí po Křížové cestě okolo kapliček, které byly díky sdružení Ronšperk nedávno vyzdobeny malovanými kachlemi. Na vrcholu Křížového vrchu neboli Ronšperku vás kromě organizátorů ze stříbrského STROMu bude čekat živá produkce lehce omrzlých muzikantů, vyhlídka na noční město, teplo ohně zajištěného Lesy města Stříbra a občerstvení s teplými nápoji a něčím dobrým na zub.

Advent 2012 obrazek 1

Pokud jste se rozhodli akci navštívit, vyjděte v sobotu 22.12.2012 kdykoliv mezi 17. a 18. hodinou od stříbrského Hornického skanzenu ve směru šipek a hořících svící. Cesta nahoru trvá přibližně půl hodiny volné chůze a potřebovat na ní budete pevnou, neklouzavou obuv. Minimálně na zpáteční cestu doporučujeme použít i baterku nebo čelovku a pokud to je jen trochu možné, prosíme, nechte své pejsky doma.

Advent 2012 obrazek 2

Akce se může uskutečnit také díky materiální podpoře Sboru dobrovolných hasičů Města Stříbra a MAS Český Západ - Místní partnerství. Zapomenout nechceme ani na podporu těch, kteří nezištně neváhali nabídnout svou pomoc při organizaci této akce. Děkujeme!

Na setkání s vámi v první den Nového věku se těší,
STROM - Stříbrští občané městu o.s.

Připojte se k akci na Facebooku a pozvěte své přátele.


Fotosoutěž o Nejlepší fotku z Adventu v lese 2012

Zachyťte co nejlépe atmosféru 5. ročníku akce Advent v lese a vyhrajte. Své fotografie (s rozměrem delší strany 2048 bodů) posílejte, nejdéle do konce roku 2012, na e-mailovou adresu soutez(zavináč)stribro.net. Vítěz fotosoutěže získá věcnou cenu (láhev irské whisky) a bude oznámen nejpozději 7. ledna 2013 zde na stránkách STROMu a na Facebooku.
Zasláním fotografií do soutěže souhlasíte s možností jejich použití pro propagační účely STROMu.

Vítězná fotografii Vladimíra Novotného.(upozornit mailem | vytisknout )

 Facebook - Page plugin

  © všechna práva vyhrazena - Spolek STROM, Stříbro powered by phpRS