Stříbro:   stribro.net   strom   ostrostřelci

logo - spolek STROM, Stříbro Spolek STROM
 
STROMáci :-)
  »» Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein) «« sekce pro členy  
 MENU

Informace o spolku
Akce, události
Stanovy spolku
Pro sponzory a dárce
Dokumenty ke stažení
Naši partneři
Kontakt

 CO JE NOVÉHO?

31.08.2016: Aktualizace stránek
Dnes byla dokončena aktualizace stránek spojená s přejmenováním původního občanského sdružení na Spolek STROM.

25.03.2015: Farmářské trhy
Po dohodě s Městem Stříbrem jsem se stali oficiálními pořadateli Stříbrských farmářských trhů, které se budou konat v letošním roce od května do listopadu.

15.03.2015: Setkat se s městem
... respektive s představiteli města, budou mít možnost naši členové 8. dubna v klubovně na Koubkově brance. Na programu bude život neziskovek ve Stříbře.


Najdeš nás na Facebooku. Staň se fanouškem!

Kdo jsme?

   Jsme skupina lidí, obyvatel stříbrska, která si řekla, že nemá smysl neustále jen lamentovat nad nedostatkem kulturního, sportovního a společenského vyžití. Rozhodli jsme se, že pro zlepšení situace, uděláme něco sami.
   Koncem léta 2002 jsme začali diskutovat o našich možnostech a během jara 2003 jsme se shodli na založení občanského sdružení (od roku 2015 podle Obč. zákoníku spolek). To bylo nejsnazší cestou k uskutečnění našich plánů. Počátkem června 2003, tak bylo zaregistrováno občanské sdružení STŘíbrští Občané Městu, které pro zjednodušení používalo zkratku STROM. Od roku 2016 se oficiálně jmenujeme Spolek STROM

   Od roku 2004 do roku 2016 působili pod hlavičkou sdružení také Stříbrští ostrostřelci neboli Privilegovaný Měšťanský Střelecký Sbor. Od roku 2016 působí Ostrostřelci jako samostatný spolek

Co chceme?

   Pokud bychom chtěli stručně pojmenovat náš cíl, tak je jím snaha o rozvoj kulturnosti našeho města. Především je tím míněno pořádání vlastních kulturních, společenských a sportovních akcí včetně podpory ostatních pořadatelů. Dále chceme podporovat regionální tradice a zvyklosti, obnovu historických a kulturních památek, propagaci města Stříbra a jeho reprezentativní vzhled.

Přidejte se k nám!

   Jste schopní, spolehliví, sdílíte náš postoj a jste ochotni věnovat část svého osobního času k veřejně prospěšné činnosti? Hledáme především stříbrské patrioty. Občany, kteří jsou hrdí na město ve kterém žijí, a kteří mohou svou činností pomoci jeho rozvoji ve směrech, které jsme si stanovili jako své cíle.

Pokud máte zájem o více informací o našem sdružení, jeho činnosti nebo o členství v něm, neváhejte nás kontaktovat.

 Facebook - Page plugin

  © všechna práva vyhrazena - Spolek STROM, Stříbro powered by phpRS