Stříbro:   stribro.net   strom   ostrostřelci

logo - spolek Stříbrští občané městu (STROM), Stříbro spolek
Stříbrští občané městu
 
STROMáci :-)
  »» Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein) «« sekce pro členy  
 MENU

Informace o sdružení
Akce, události
Stanovy sdružení
Pro sponzory a dárce
Dokumenty ke stažení
Naši partneři
Kontakt

 CO JE NOVÉHO?

25.03.2015: Farmářské trhy
Po dohodě s Městem Stříbrem jsem se stali oficiálními pořadateli Stříbrských farmářských trhů, které se budou konat v letošním roce od května do listopadu.

15.03.2015: Setkat se s městem
... respektive s představiteli města, budou mít možnost naši členové 8. dubna v klubovně na Koubkově brance. Na programu bude život neziskovek ve Stříbře.

12.03.2015: Koncert St. Johnny
Na Velký pátek 3.4. pro vás chystáme velký koncert. Po roce v restauraci Hotelu U Branky opět vystoupbí jump-bluesová sestava St. Johnny.


Najdeš nás na Facebooku. Staň se fanouškem!

www.sejdemesevestanu.cz

Stříbrský ostroš

spolek
Stříbrští občané městu

Kdo jsme?

   Jsme skupina lidí, obyvatel stříbrska, která si řekla, že nemá smysl neustále jen lamentovat nad nedostatkem kulturního, sportovního a společenského vyžití. Rozhodli jsme se, že pro zlepšení situace, uděláme něco sami.
   Koncem léta 2002 jsme začali diskutovat o našich možnostech a během jara 2003 jsme se shodli na založení občanského sdružení (od roku 2015 podle Obč. zákoníku spolek). To bylo nejsnazší cestou k uskutečnění našich plánů. Počátkem června 2003, tak bylo oficiálně zaregistrováno občanské sdružení STŘíbrští Občané Městu, které pro zjednodušení používá zkratku STROM.

   Od roku 2004 působí pod hlavičkou sdružení také Stříbrští ostrostřelci neboli Privilegovaný Měšťanský Střelecký Sbor o jehož působení můžete získat informace na samostatných stránkách.

Co chceme?

   Pokud bychom chtěli stručně pojmenovat náš cíl, tak je jím snaha o rozvoj kulturnosti našeho města. Především je tím míněno pořádání vlastních kulturních, společenských a sportovních akcí včetně podpory ostatních pořadatelů. Dále chceme podporovat regionální tradice a zvyklosti, obnovu historických a kulturních památek, propagaci města Stříbra a jeho reprezentativní vzhled.

Přidejte se k nám!

   Jste schopní, spolehliví, sdílíte náš postoj a jste ochotni věnovat část svého osobního času k veřejně prospěšné činnosti? Hledáme především stříbrské patrioty. Občany, kteří jsou hrdí na město ve kterém žijí, a kteří mohou svou činností pomoci jeho rozvoji ve směrech, které jsme si stanovili jako své cíle.

Pokud máte zájem o více informací o našem sdružení, jeho činnosti nebo o členství v něm, neváhejte nás kontaktovat.

 Facebook - Page plugin

  © všechna práva vyhrazena - o.s. Stříbrští občané městu, Stříbro powered by phpRS