Stříbro:   stribro.net   strom   ostrostřelci

logo - spolek STROM, Stříbro Spolek STROM
 
STROMáci :-)
  »» Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein) «« sekce pro členy  
 MENU

Informace o spolku
Akce, události
Stanovy spolku
Pro sponzory a dárce
Dokumenty ke stažení
Naši partneři
Kontakt

 CO JE NOVÉHO?

31.08.2016: Aktualizace stránek
Dnes byla dokončena aktualizace stránek spojená s přejmenováním původního občanského sdružení na Spolek STROM.

25.03.2015: Farmářské trhy
Po dohodě s Městem Stříbrem jsem se stali oficiálními pořadateli Stříbrských farmářských trhů, které se budou konat v letošním roce od května do listopadu.

15.03.2015: Setkat se s městem
... respektive s představiteli města, budou mít možnost naši členové 8. dubna v klubovně na Koubkově brance. Na programu bude život neziskovek ve Stříbře.


Najdeš nás na Facebooku. Staň se fanouškem!

Bluesový koncert St. Johnny (19. 02. 2014)

První koncert skupiny St. Johnny měl minulý rok velký úspěch, a tak jsme se domluvili na jeho zopakování. Druhé vystoupení se uskuteční 21. března 2014 od 20 hod. v restauraci hotelu U Branky ve Stříbře. Tentokrát ale v žádné odlehčené verzi kapely, tentokrát pěkně v plné palbě, s bicími a hostem na foukací harmoniku.

Projekce dokumentu Žít změnu (20. 01. 2014)

Ve spolupráci s projektem Učíme se příběhy a Domem dětí a mládeže ve Stříbře jsme pro vás na 7.2.2014 připravili projekci dokumentárního filmu Žít změnu. Filmu o lidech žijících v České republice, kteří svým komplexním pohledem a občanskou tvořivostí dokazují zázraky. Hledají recept na to, jak se k naší zemi chovat jako dobrý hospodář - s láskou, s nápady, zodpovědně, eticky a udržitelně.

Advent v lese 2013 (03. 12. 2013)

Již po šesté pro vás připravujeme vánoční procházku po cestě nasvícené stovkami svíček. Po minulém ročníku pršelo, a tak jej nepřežil původní Betlém. Proto letos budete mít možnost vidět zcela nový, ještě o něco větší, Betlém pod vrcholkem Ronšperku.

Jubilejní Vánoční volejbalový turnaj (08. 11. 2013)

Už desátý ročník Vánočního volejbalového turnaje smíšených amatérských družstev pro vás připravuje naše sdružení. Letošní jubilejní turnaj se bude konat v sobotu 7.12.2013 od 9 hod. v tělocvičně Základní školy Gagarinova ve Stříbře. A protože turnaj slaví první kulaté narozeniny, máme pro vás připraveno překvapení.

Valné shromáždění členů sdružení (02. 11. 2013)

V pátek 1.11.2013 se konalo šesté valné shromáždění členů našeho občanského sdružení. Na programu bylo zhodnocení činnosti za poslední dvouleté období a plán činnosti na další dva roky. Byl předložen přehled o členské základně a vývoji finančních prostředků sdružení. Na závěr proběhly volby do Rady sdružení. Své posty obhájili všichni členové dosavadní Rady, a tak i další dva roky budou pokračovat ve složení: Předseda sdružení - Tomáš Möller, Jednatel sdružení - Petr Patočka, Člen Rady (pokladník) - Jiří Markalous.

Zpátky na STROM (15. 05. 2013)

Tak už je nám 10 let. Letí to. Při té příležitosti uspořádáme oslavu. A oslava to bude přesně v duchu naší dosavatní činnosti. Vše se uskuteční v sobotu 8. června 2013 ve Stříbře na místě, které nikdo z místních nenazve jinak než "na Svinčáku". Postavíme stan, pódium, pozveme kapely a divadla a budeme vás i nás bavit. Chcete znát konkrétní program? Čtěte dále ...

Koncert St. Johnny trio (03. 04. 2013)

V pátek 17. května vám nabídneme exkurzi do hudby USA padesátých let v podání bluesového tria St. JOHNNY. Lídr kapely Jan Stehlík (1975) tak poprvé přijede pobavit publikum do města, kde před více jak 20-ti lety absolvoval základní školu a místní LŠU.

  © všechna práva vyhrazena - Spolek STROM, Stříbro powered by phpRS