Stříbro:   stribro.net   strom   ostrostřelci

logo - spolek STROM, Stříbro Spolek STROM
 
STROMáci :-)
  »» Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein) «« sekce pro členy  
 MENU

Informace o spolku
Akce, události
Stanovy spolku
Pro sponzory a dárce
Dokumenty ke stažení
Naši partneři
Kontakt

 CO JE NOVÉHO?

31.08.2016: Aktualizace stránek
Dnes byla dokončena aktualizace stránek spojená s přejmenováním původního občanského sdružení na Spolek STROM.

25.03.2015: Farmářské trhy
Po dohodě s Městem Stříbrem jsem se stali oficiálními pořadateli Stříbrských farmářských trhů, které se budou konat v letošním roce od května do listopadu.

15.03.2015: Setkat se s městem
... respektive s představiteli města, budou mít možnost naši členové 8. dubna v klubovně na Koubkově brance. Na programu bude život neziskovek ve Stříbře.


Najdeš nás na Facebooku. Staň se fanouškem!

Odkazy na naše partnery

Ronšperk - Občanské sdružení jehož cílem je rekonstrukce 14 kapliček křížové cesty, která se nachází na Křížovém vrchu (Ronšperk) východně od města Stříbra.

AgNET - Místní poskytovatel připojení k internetu, který nám sponzorsky zasíťoval klubovnu v Koubkově brance.

Víchov o.s. - Mladé občanské sdružení z nedalekého Víchova se kterým spolupracujeme.

FOTOexpres Trávníčková - Fotostudio nám poskytlo finanční dar na ceny pro vítěze Vánočního volejbalového turnaje nebo velkoformátové fotografie pro naši výstavu Stříbrské umělecké workshopy.

Nadace Alcoa - Díky firmě ALCOA a její nadaci jsme si mohli pořídit mobilní pódium pro naše akce.

Zios Profi - firma, která dlouhodobě materiálně podporuje činnost našeho sdružení

Kráčmar Bohumír - tachovský fotograf, který přispěl věcnými cenami pro vítěze Vánočního volejbalového turnaje.

Rádio Kiss Proton - plzeňské rádio, které taktéž přispělo svou troškou do mlýna ke zdárnému uspořádání taneční párty No drugs, No limits.

Sdružení za obnovu venkova o. s. - občanské sdružení, které působí v nedalekém Svojšíně, a které se zabývá velmi podobnou činností jako my.

Pomozme si sami o. s. - jedno z prvních občanských sdružení v našem regionu je pro nás v mnohém inspirací.

Český západ - Místní partnerství o. s. - občanské sdružení, ve kterém se podílíme členstvím ve výboru partnerství. Toto sdružení pokrývá oblast stříbrska a konstantinolázeňska a je jednou z akčních skupin, která měla možnost odstartovat program Leader ČR v České republice.

Ing. Václav Votava - poslanec poslanecké sněmovny ČR. Svými radami nám pomáhá hledat granty na naši činnost a poskytl nám i finanční příspěvek na výstavbu hřiště pro petanque.

Pinelli - výrobce energetických nápojů Semtex přispěl věcnými cenami do soutěží a nápoji pro návštěvníky akce No Drugs, No limits - dance party pod širým nebem.

Pepsi ČR - tato firma přispěla věcnými cenami do soutěží a nápoji pro návštěvníky akce No Drugs, No limits - dance party pod širým nebem.

Plzeňský kraj - přispěl financemi na dva ročníky festivalu alternativní rockové hudby Divočák fest a na vybavení Privilegovaného měšťanského střeleckého sboru

MKS Stříbro - stříbrské Městské kulturní středisko nám často poskytuje své prostory pro pořádání našich akcí.

Nadace Jakoubka ze Stříbra - jeden z největších našich partnerů, který umožnil vznik Stříbrských ostrostřelců nebo podpořil několik ročníků námi pořádaných uměleckých workshopů.

Město Stříbro - je logicky náš nejčastější partner, který pravidelně přispívá různými finančními částkami na námi pořádané akce i na materiální vybavení sdružení.

 Facebook - Page plugin

  © všechna práva vyhrazena - Spolek STROM, Stříbro powered by phpRS